Чи варто харчуватися в готелі?

Готелі в сучасному розумінні перестали бути всього лише місцем для ночівлі. Сучасні готелі можуть похвалитися широким спектром послуг, а також поєднувати в собі кілька напрямків: зона відпочинку, зона для тренувань (фітнес-зал, басейн і т.д.) і ресторан. Особливо, варто звернути увагу на кухню.

Чи варто харчуватися в готелі?

Майже кожен готель в Києві на Правому березі прагне відповідати сучасним тенденціям. Тому після виснажливого трудового дня або тривалої прогулянки по столиці – з’являється бажання повечеряти в приємній та затишній обстановці. Однак, зовсім немає сил на пошуки відповідного ресторану.

Але це перестало бути проблемою, тому що нерідко кухня при готелі нічим не поступається популярним ресторанам, а в деяких випадках – перевершує. Є ряд причин, по яких варто віддати перевагу готельної кухні:
● розташування – не потрібно нікуди йти і, тим більше, шукати затишне місце, коли досить вийти з номера і ви вже на місці;
● можна не турбуватися про те, що всі столики будуть зайняті;
● після смачної трапези не потрібно далеко йти – досить піднятися в свій номер і прилягти в зручному ліжку;
● навіщо напружуватися з ранку, якщо можна замовити смачний сніданок в номер?

Останнім часом, різноманітність меню і якість сервісу ресторанів при готелі не поступається спеціалізованим закладам.

Не знаєте, який готель в Київ на Правому березі може похвалитися різноманітною кухнею і смачною їжею? Забронюйте номер в готелі «Нивки». У нас ви зможете відновити сили після напруженого робочого дня і смачно повечеряти в новому ресторані на Нивках «Букет Côtelette».

ПОДЗВОНИТИ
КОНТАКТИ
ЗАБРОНЮВАТИ