Відгуки

Все добре. Дуже подобається зелена зона навколо готелю, особливо коли цвітуть магнолії. На території готелю їх дуже багато

Софія
03.05.2023

Хороше розташування від маркетів, поруч зелений парк, можна прогулятися. Неподалік автобусні зупинки, до метро можна дійти пішки.
Все сподобалося. Рушники міняли щодня.

Ігорь
27.04.2023

Проживання як для одного так і в компанії на день чи пару днів, чудово підходить, бронювання автоматичне, номер чистий, на рецепшені дівчата ввічливі. Ціна як для Києва приємлева.

Ольга
06.04.2023

Готель розташований у житловому районі. Співвідношення ціна якість. Фото відповідали реальності. Гарний ресторан.

Олена
12.03.2023

Постійно зупиняюся в цьому готелі і здивувало те, що зробили ліфт. Дуже добре, що в готелі постійно відбуваються зміни

Павло
01.03.2023

Привітний персонал. Комфортний номер,чистий. Біла постіль і рушники. Зручно що є парковка.

Людмила
18.02.2023

Чисто, тихо, затишно. По приїзді на кожного чекає чайник і чай у номері. Повний комплект постільної білизни із рушниками. Зручна душова з милом та шампунем. За дод. плату можна замовити в номер їжу чи речі першої необхідності.

Вова
15.02.2023

If you are okay with living away from the city centre. Then this is perfect. Staff at reception are super helpful and speak English. I am greatful to them. Always smiling and genuinely wishing to help. There is a supermarket within 5 minutes walking distance. Parking is available

Faiyaz
13.02.2023

дуже приємна та ввічлива адміністратор. Дякую за гостинність

Катерина
09.02.2023

Якщо для вас головне – переночувати з комфортом і НЕ обов’язково у центрі столиці, то цей готель ІДЕАЛЬНО подходить! Чисто, є електроенергія, ДУЖЕ ДОБРЕ опалюється, привітний персонал, є ресторан (смачно годують)! До центру, до речі, не так вже й далеко!
Якщо йти від автобусної зупинки пішки, то бажано запитати у місцевий, як знайти будівлю (фасад готеля НЕ виходить на головну магістраль). Але ж це, до речі, є позитивним моментом, бо ТИХО!

Василь
10.01.2023
ПОДЗВОНИТИ
КОНТАКТИ
ЗАБРОНЮВАТИ