Ресторан при готелі. Який він?

Сьогодні готель з рестораном – вже класика серед закладів даного типу. Наявністю власної кухні і шеф-кухаря нікого не здивуєш, але це не означає, що всі готелі однакові. Прийнято вважати, що якість сервісу та ціноутворення залежить від розташування закладу, проте готель «Нивки» має намір зруйнувати подібні стереотипи.

Атмосфера та кухня

У нашому ресторані створені всі умови: як для проведення зустрічей ділового характеру, так і для неформального спілкування. Приємне і ненав’язливе оформлення та привітний персонал забезпечать Вам комфортне перебування в закладі. Сімейний обід або дружня зустріч, бізнес-ланч або вечеря в романтичній обстановці, а також проведення заходів – готель з рестораном підійде для зустрічей будь-якого формату.

Кухня ресторану пропонує меню із страв української і європейської кухні, в тому числі спеціальні сезонні або святкові пропозиції. Приємний інтер’єр в теплих тонах дозволить розслабитися під час прийому їжі, а легкий музичний супровід посприяє поліпшенню настрою перед трудовим днем ​​або коли всі ділові питання вже вирішені.

З нетерпінням чекаємо нових гостей

Наш готель з рестораном – універсальне рішення для широкого спектру клієнтів:

  • фахівці у відрядженні;
  • приїжджі туристи;
  • підприємці, які приїхали на ділову зустріч.

Меню кухні ресторану задовольнить будь-які смакові потреби, а ціна сніданку / обіду / вечері – одна з найприємніших в Києві.

Готель «Нивки» гарантує Вам комфортні номери, смачні страви та приємне проведення часу.

ПОДЗВОНИТИ
КОНТАКТИ
ЗАБРОНЮВАТИ