+38(044) 233-72-55 / +38(093) 170-03-53
info@hotel-nivki.kiev.ua
Book Now

Як обрати готель в Києві?

Як обрати готель в Києві?

Як обрати готель в Києві?

Зняти номер в готелі Києва на ніч або певний термін абсолютно не важко сучасній людині.
Інше питання – знайти хороший і затишний для Вас готель у Києві. Тут у гостей починаються деякі складності зважаючи на велику кількість пропозицій, серед яких може загубитися навіть найдосвідченіший і бувалий мандрівник.

Що ж робити, щоб не потрапити в халепу?

• Відгуки. Банальний, але дієвий спосіб убезпечити Вас від витівок маркетологів. Сьогодні в інтернеті можна знайти відгуки практично про все, а особливо коли мова йде про готелі.

• Місцезнаходження. Залежно від мети Вашої поїздки, потрібно вирішити, де буде розташовуватися готель в Києві. Готель «Нивки» розташовується в тихому затишному районі, далеко від шуму автомагістралей, тому кожен зможе повноцінно відпочити.

• Час. Вибирати готель потрібно заздалегідь, а не тривожно гортаючи «вигідні» пропозиції за два дні до поїздки. В ідеалі, приділити 1-2 дні пошуку, щоб добре орієнтуватися та недорого забронювати готель в Києві.

• Бюджет. Зрозуміло, все коштує грошей, але навіть якщо бюджет обмежений, завжди можна знайти вигідну пропозицію від готелів (акції, спеціальні пропозиції, свята). Це означає, що не варто відразу відсівати заклади преміум-класу, адже іноді можна знайти приємну знижку в готелі.

• Деталі. Не завжди на сайті будь-якого готелю відображають повний спектр послуг і тим більше не згадуються різні нюанси. Також варто запитати про додаткові послуги (наприклад, сніданок в номер або уточнити про наявність дитячого ліжка і можливості його розміщення в номері).

Команда готелю «Нивки» робить акцент на максимізації комфорту для кожного клієнта: для відвідувачів зі своїм автомобілем на території готелю діє дві абсолютно безкоштовні парковки, які завжди охороняються. Крім того, в ресторані при готелі можна замовити собі сніданок прямо в номер, не покидаючи ліжка (і без доплати за доставку).

Взагалі, знайти хороший готель в Києві – достатньо просто. Але якщо Вам потрібно те, що зможе задовольнити всі Ваші потреби, і при цьому, буде дотримуватися співвідношення ціна / якість – двері готелю «Нивки» завжди відкриті для Вас.

Comments are closed.