Оренда конференц-залу в Києві

Короткострокова оренда конференц-залу для публічних заходів – популярний запит серед сучасних замовників. Готель «Нивки» пропонує різнотипні зали в залежності від кількості людей, типу заходу та побажань замовників. Є можливість використовувати інстальоване обладнання для потреб гостей. Наші конференц-зали в Києві адаптовані під проведення тренінгів, семінарів, переговорів та конференцій. Доступні варіанти:

  • великий зал – 180 квадратних метрів, можливість розміщення до 200 людей;
  • середній зал – до 80 квадратних метрів, можливість розміщення до 70 людей, доступний фліпчарт;
  • маленький зал – 45 квадратних метрів, можливість розміщення до 40 людей та використання фліпчарту та SmartTV.

Всі конферен-зали обладнанні точкою доступу Wi-Fi, проєкторами та сучасною аудіосистемою. Доступне бронювання конференц-залу «під ключ», включаючи оренду приміщення, організацію кейтерингу та кава-брейків. На території готелю доступні дві безкоштовні парковки із можливістю розміщення як легкових автомобілів, так і великих автобусів.

Передбачене бронювання номерів в Києві для ночівлі та організації святкової вечері. Для поселення доступні номери різного класу, включаючи: економ, стандарт, комфорт, сімейний, напівлюкс та люкс. Замовлення додаткових послуг оплачується окремо.

Адміністратори готелю «Нивки» завжди можуть проконсультувати стосовно умов та часу оренди конференц-залу, а також додаткових послуг. Доступна онлайн консультація через онлайн-чат на головній сторінці сайту готелю та за вказаними контактними номерами та адресою електронної пошти.

Адміністрація та персонал готелю забезпечить якісну, своєчасну організацію різнотипних заходів “під ключ”. Рекомендоване завчасне бронювання приміщень.

ПОДЗВОНИТИ
КОНТАКТИ
ЗАБРОНЮВАТИ