Основні правила готельного етикету

Етикет в сучасному суспільстві – це скоріше спосіб проявити повагу до оточуючих, ніж строго прийняті суспільні правила. При цьому, для комфортної взаємодії з соціумом, необхідно дотримуватися простих, але в той же час важливих правил поведінки. І ми хотіли б нагадати нашим шановним гостям, що в нашому готелі також є власні правила проживання в готелі.

Рекомендації від адміністрації

Пріоритетне завдання керівництва готелю «Нивки» – максимізація рівня комфорту кожного гостя. Саме тому, щоб уникнути незручностей, радимо ознайомиися з правилами проживання в готелі перед бронюванням номера та заселенням в нього.

  • Куріння. Вживання тютюнових виробів в номері неприпустимо, а курець може бути оштрафований на суму 500 грн.
  • Тварини. Заселення в номер з тваринами здійснюється з умовою доплати (300 грн / добу). (Проживати з тваринами в категорії номерів «Економ» забороняється).

Проживання:

  • гості мають можливість звернутися до адміністратора готеля з приводу надання у номер дитячого ліжечка (абсолютно безкоштовно);
  • є можливість замовлення додаткових місць в номері (вартість – 200 грн);
  • продовжити проживання в готелі можна тільки до 12:00 (розрахунковий час), якщо на момент запиту є вільні місця.
  • В’їзд / виїзд. Раннім заїздом вважається період з 06:00 до 12:00 (в такому випадку оплачується половина добової вартості номера). Пізнім виїздом вважається виїзд до 18:00 (при цьому також оплачується половина добової вартості номера).
  • Податки. У зв’язку з чинним законодавством України, при заселенні в номер гість повинен бути сплатити туристичний збір (внутрішній туризм – 16,69 грн з людини за добу, в’їзний туризм – 41,73 грн чол. / Добу).

Правила проживання в готелі «Нивки» – це більшою мірою рекомендації, дотримання яких дозволить Вам провести час з комфортом та без незручностей.

Сподіваємося, Вам сподобається в нашому готелі та ласкаво просимо в готель «Нивки».

ПОДЗВОНИТИ
КОНТАКТИ
ЗАБРОНЮВАТИ