Від чого залежить кількість зірок готелю?

Не дивлячись на те, що кожна сучасна людина має в своєму розпорядженні як мінімум один пристрій з доступом до Інтернету, більшість досі не розуміють, за яким принципом визначається зірковість готелю. Не дивлячись на те, що до сих пір немає єдиної світової класифікації (в кожному регіоні є свої особливості), ми розповімо, від чого залежить кількість зірок готелю в рамках нашого регіону.

Одна зірка

Подібні заклади використовуються виключно заради заповнення потреби у сні. В даному випадку Вас чекає: однотипні номера, мізерний перелік послуг, що надаються, а прибирання в номерах тільки у відведені для цього дні. З меблів – лише необхідне (ліжка, стільці, шафи для речей), а в деяких випадках в номері не завжди є окрема ванна.

Дві зірки

Невелика різноманітність номерів (до двох типів). При мінімальному списку послуг, що надаються, на відміну від попереднього варіанту, вже присутнє щоденне прибирання, а також в кожному номері є душ. В цілому, ситуація аналогічна попередній, за винятком того, що є бар і сніданок.

Три зірки

Готель 3 зірки – це достатня різноманітність типів номерів (для одного, на двох та інше). У набір послуг включає: прибирання номерів, сніданок, наявність міні-бару. Із зручностей – власний телевізор, холодильник, а також окремий душ. При таких готелях, як правило, є ресторан, цілодобова парковка, трансфер, додаткові послуги з прання і прасування речей.

Чотири зірки

Стандартний перелік послуг, при дворазовому прибиранні номера. Такі готелі готові надати цілий список спеціальних послуг (масаж, спа-салони, ресторани або бари, розважальні центри). Номер обов’язково включає в себе такі зручності, як міні-бар, ліжка з ортопедичними матрацами, туалетні набори, надійне місце для зберігання речей (сейф) і готельний одяг (тапочки, халати).

П’ять зірок

Крім великого набору послуг, в таких готелях надають і ексклюзивні пропозиції: вертолітний майданчик, особиста прислуга і т.д. З порога готелю багаж клієнта забирається і доставляється прямо в номер. У номері вас чекає максимальна кількість зручностей (супутникове або цифрове ТБ, різноманітний міні-бар, точка доступу до інтернету та ін.). Спа, тренажерні зали, басейни та інші елітні послуги також включені.

В цілому, зірковість готелю на сьогоднішній день – визначається ціною.

Бізнес-готель «Нивки» – готель 3 зірки, відвідавши який, Вам захочеться ближче познайомитися з Києвом, а ввечері повернутися в затишний номер і відновити сили для наступного дня. Кількість зірок нашого готелю – це ідеальний баланс ціни і якості сервісу.

ПОДЗВОНИТИ
КОНТАКТИ
ЗАБРОНЮВАТИ