Послуги в готелі “Нивки”

Якісний сервіс – ключовий атрибут будь-якого закладу сфери обслуговування. Готелі також не в списку виключень. Сьогодні послуги, що надаються в готелях повинні закривати ряд потреб клієнта (крім зняття і обслуговування номера):
• проїзд до готелю;
• місце для особистого транспорту;
• заклад сфери громадського харчування;
• догляд за одягом.
Адміністрація готелю «Нивки» знає, що послуги в готелях повинні відповідати якості столичного рівня та пропонує Вам ознайомитися з послугами, які пропонує наш готель.

Парковка

Люди, які приїхали до Києва на власному авто, добре знайомі з нюансами парковки в столиці і її вартістю. Але це не проблема, тому що для наших клієнтів на території готелю розташовані дві охоронювані паркування, що працюють цілодобово. Приємним доповненням стане те, що для постояльців парковка абсолютно безкоштовна.
трансфер
Туристи, які не знають місто, можуть скористатися безкоштовним трансфером. З понеділка по суботу від готелю виїжджає транспорт, підбирає гостей на станції метро «Нивки» і доставляє прямо в готель.
Догляд за одягом
По приїзду в Київ, останнє, що буде хвилювати постояльця готелю – догляд за своїми речами. Тому для наших гостей є можливість замовити прання і прасування речей. Замовлення буде прийнятий і виконаний протягом пари годин, в той час як приїжджі зможуть розслабитися або зайнятися власними справами.
кафе
Послуги в готелях також мають на увазі наявність власної кухні на території готелю. Тому для наших відвідувачів складено різноманітне меню з традиційних українських та європейських страв. Немає бажання виходити з номера вранці? Спеціально для подібних випадків доступна послуга безкоштовної доставки сніданку прямо в номер.
Послуги в готелях повинні покривати весь спектр потреб клієнта і адміністрація готелю «Нивки» подбала про те, щоб Ваше перебування у нас було максимально комфортним. Замовляйте номер вже зараз і переконайтеся в відмінній якості сервісу особисто.

ПОДЗВОНИТИ
КОНТАКТИ
ЗАБРОНЮВАТИ