Рейтинг готелів у Києві

Рейтинг готелів формується з аспектів, які відрізняються один від одного як за вартістю, так і за оснащенням. До основних відмінностей відносяться: кількість номерів, рівень комфорту проживання, спектр послуг, тип харчування, розташування готелю та його призначення. Найбільш поширені:

● хостели;
● міські готелі (класичні);
● бізнес-готелі;
● міні-готелі;
● готелі-курорти;
● апарт-готелі;
● бутік-готелі.

Хостели
Бюджетний варіант. В одному номері проживають кілька людей, незалежно від того, чи знайомі вони чи ні. У кожного хостела різне планування, тому в деяких – номери з душем та туалетом, а в деяких – загальні душ і туалет на весь поверх. Кухня та вітальня у хостелах також спільна. Низька вартість проживання – оптимальне рішення для подорожей із мінімальним бюджетом.

Міські готелі
Такі типи розміщення можуть належати до мережевих чи самостійних готелів. Місцерозташування таких готелів може бути як в центрі Києва, так і на окраїнах міста. Вони мають велику кількість номерів і надають широкий спектр послуг. Вартість проживання в таких готелях різна і залежить від зірковості.

Бізнес-готелі
Вузькоспеціалізована категорія готелів, розрахована на підприємців, які приїхали до міста, аби вирішувати ділові питання. В основному вони розміщуються в центрі міста або поруч з транспортною розв’язкою. У таких готелях передбачені спеціальні кімнати для переговорів або конференц-зали в Києві.
У номерах є все необхідне для комфортної роботи: меблі (робочі столи та крісла), оргтехніка та доступ до високошвидкісного інтернету (для безперебійного з’єднання під час онлайн-конференцій).

Міні-готелі
Цей вид готелів поширений у всьому світі. Відмінна риса міні-готелів – невелика кількість номерів та їх компактність, а у вартість проживання входить сніданок. Зазвичай рівень таких готелів не перевищує трьох зірок, проте бувають і винятки.

Готелі-курорти
Поширені в курортних містах із закритою територією, власною інфраструктурою і обладнані всим необхідним для відпочинку на курорті: спортивні майданчики, ресторани, басейни, Spa-салони, парки розваг та магазини. Вартість номерів – вища за середню.

Апарт-готелі
Ця тенденція стрімко розвивається у готельному бізнесі. Апарт-готелі пропонують номери у форматі квартир зі своєю кухнею, які відмінно підходять для сімейного відпочинку. Такі заклади розраховані на тривале проживання (деякі мешкають у них місяцями), тому апарт-готелі облаштовані всім необхідним для комфортної повсякденності: меблі, побутова техніка та доступ до інтернету.

Бутік-готелі
Бутік-готель характеризується невеликими розмірами, високим рівнем комфортності та оригінальним дизайном інтер’єру з екстер’єром. Такі готелі мають у своєму розпорядженні невелику кількість номерів, але це можна віднести до однієї з родзинок, т.к. створюється максимально комфортна атмосфера для гостей. Такі готелі мають різне розташування (на березі моря або у центрі міста). Вартість – вища за середню.

 

Від такої різноманітності об’єктів розміщення може піти навкруги голова, тому якщо Ви плануєте забронювати готель у Києві, вартість якого впишеться до будь-якого бюджету – готель «Нивки» чекає на вас. Ми готові запропонувати вам комфортні номери, різноманітну кухню, сервіс високої якості та зручне розташування неподалік транспортної розв’язки (метро Нивки).

ПОДЗВОНИТИ
КОНТАКТИ
ЗАБРОНЮВАТИ