Складнощі при бронюванні готелю

Бронювання готеля – це послуга, яка гарантує готовий до в’їзду номер для людини, яка приїхав в інше місто/країну. У тому числі і готелі Києва надають дану послугу, яка допомагає гостям в плануванні свого візиту. На сьогоднішній день, в розпал туристичного сезону, бронювання номера в готелі заздалегідь – більше стає необхідністю, ніж додатковою зручністю.

Складнощі та нюанси при бронюванні готелю в Києві

Незважаючи на те, що дана послуга має масу переваг, гості продовжують стикатися зі складнощами в окремих ситуаціях. В першу чергу важливо пам’ятати, що забронювати готель в Києві краще безпосередньо напряму через адміністратора готеля.

Також для цього існує безліч зручних систем бронювання, які суттєво спрощують процес, але не гарантують 100% результат.
● На етапі бронювання вказується одна ціна, а під час реєстрації вона виявляється більша.
Це відбувається через те, що в деяких сервісах і на готельних сайтах поряд з ціною дрібним шрифтом прописуються умови, які означають ціну без урахування податків та зборів. Якщо ви бачите подібні умови – уточніть вартість у адміністратора готелю.
● На етапі в’їзду адміністратор не може знайти ваше ім’я для заселення/зняття броні. Таке трапляється, коли під час оформлення замовлення допускається помилка в імені людини, на яку здійснюється бронювання. Якщо бронювання здійснюється по телефону – необхідно переконатися, що співрозмовник почув все правильно.
● «Загубилася» інформація про бронювання і ваш номер дістався іншим гостям. Щоб уникнути подібних інцидентів рекомендується заздалегідь роздрукувати всю інформацію та надати її адміністратору. У разі помилки з боку готелю – вам нададуть інший номер або запропонують розміщення в іншому готелі з ідентичним рівнем сервісу.
● Інтер’єр номера і вид з вікна відрізняється від фотографій на сайті. Найчастіше це відбувається, коли бронювання здійснюється через спеціальні сервіси. В такому випадку необхідно сфотографувати номер, після чого відправити скаргу в службу підтримки сервісу, після чого вони зв’яжуться з адміністрацією готелю і проблему швидко вирішать.

Забронювати готель в Києві – дуже зручна послуга, проте, щоб уникнути проблем, рекомендуємо підходити до цього питання з усією пильністю: уважно читайте умови бронювання, відвідуйте форуми з відгуками і намагайтеся дізнатися якомога більше інформації про обраний вами готель. А якщо ви хочете забути про турботи і просто знайти затишне місце для відпочинку – готель «Нивки» чекає вас.

ПОДЗВОНИТИ
КОНТАКТИ
ЗАБРОНЮВАТИ